Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży.

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby Eneron Polska (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@eneronpolska.pl . Termin 15-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego, jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym, w nieuszkodzonym, oryginalnym opakowaniu. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

 

Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy).

  

 Adresat: ENERON Polska Sp. z o.o. ul. Piekarnicza 26/1, 80-126 Gdańsk.

 Ja ........................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy .................................................. Data zawarcia umowy .................................................. Imię i nazwisko ........................................................... Adres ......................................................................... Podpis (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w

wersji papierowej) Data ..................................

 

czas na zwrot: 15 dni od dnia zakupu

 

Prosimy o podanie danych konta bankowego do zwrotu pieniędzy.

 

adres do zwrotu:

ENERON Polska Sp. z o.o.

ul.Piekarnicza 26/1

80-126 Gdańsk

 

Reklamacja wadliwego sprzętu

Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego – ENERON Polska ul. Piekarnicza 26/1, 80-126 Gdańsk.

Sprzęt powinien być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej, (jeżeli produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania.

Towar powinien być zaopatrzony w adres do zwrotu po załatwieniu reklamacji. Bezpiecznie zapakowaną przesyłkę prosimy odesłać, najlepiej listem poleconym, na poniższy adres ENERON Polska Sp. z o.o.. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas ''za pobraniem''.

Nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania reklamacji powiadomimy Państwa o rezultatach jej rozpatrzenia. Wszelkie informacje dotyczące złożonej reklamacji kierowane będą na podany przez Państwa w formularzu reklamacyjnym adres e-mail.

 

adres do zwrotu:

Serwis

ENERON Polska Sp. z o.o.

ul. Piekarnicza 26/1

80-126 Gdańsk

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl